Dezynsekcja

Usuwanie pluskiew i wszelkiego robactwa

Dezynsekcja to potocznie mówiąc tępienie wszelkiego robactwa takiego jak: pluskwy, karaluchy, mrówki, osy, szerszenie, muchy, kleszcze. Aby proces dezynsekcji miał powodzenie to musi być wykonany przez specjalistów przy uzyciu najlepszych, skutecznych środków do dezynsekcji.

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnym procesie dezynsekcji to zapraszamy do kontaktu. Często zdarza się że dezynsekcję poprawiamy po firmach, które wprawdzie miały nieco niższe ceny ale niestety nie wykonywały usług w należyty sposób.

Najczęstszym zabiegiem z tej dziedziny jest tzw. usuwanie pluskiew. Warto wspmnieć że pluskwy można wytępić tak na prawdę na 2 sposoby, albo przy uzyciu silnie trujących środków, albo działając na pluskwy bardzo niską temperaturą. Firma Sanitex oferuje obie te usługi.  W województwie łódzkim jesteśmy prekursorem wymrażania pluskiew. Jest to wprawdzie droższa technika ale nie jest szkodliwa dla zdrowia ludzi i zwierząt. Ponadto tuż po zabiegu można przebywać w odpluskwianym pomieszczenie co nie jest mozliwe przy zabiegu gazowym (po użyciu środków trujących pluskwy należy na około 48 godzin opóścić mieszkanie, a potem dokładnie je przewietrzyć).
Na rynku łódzkim jako pierwsi wprowadziliśmy do szerokiej oferty dezynsekcję techniką wymrażania.
Warto wspomnieć też, że wykonujemy usługę odkleszczania. Jak wiadomo kleszcze roznoszą bardzo niebezpieczne choroby jak np. boreliozę, dlatego nie należy tego bagatelizować.

Na nasze usługi z zakresu dezynsekcji udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu: Zadzwoń do nas: 601 828 709 lub skorzystaj z formularza