Usuwanie pluskiew Lodz i okolice

Metodą tradycyjną gazową jak i NOWĄ BEZPIECZNĄ czyli tzw. wymrażania przy użyciu suchego lodu.

 

Usuwanie pluskiew Łódź i woj. łódzkie.

Pluskwa to prawdziwy wampir wśród owadów. Żywi się głównie krwią człowieka, ale potrafi zaatakować również inne ssaki, a także ptaki i gady. Na żer wychodzi pod osłoną nocy, kiedy jest wystarczająco ciemno, a ludzie smacznie śpią. Ciepło i zapach swej ofiary wykrywa dzięki czułkom, a dzięki haczykom na stopach bez problemu wspina się po nierównych powierzchniach naszego ciała. Ten czerwonobrunatny owad o silnie spłaszczonym ciele potrafi wytrzymać bez pożywienia bardzo długo (niektóre źródła mówią o kilku miesiącach, inne aż o kilkunastu (!) latach). W dogodnych dla siebie warunkach rozmnaża się w zatrważającym tempie – samica składa 2 jaja na dobę i nawet do 500 w sezonie! Te niebezpieczne pasożyty zamieszkują środowisko ludzkie (i to nie tylko zaniedbane mieszkania czy pomieszczenia). Często pluskwy są przywożone z wakacyjnych wypraw w naszych bagażach. Potrafią przemieszczać się po elewacjach. Upodobały sobie wszelkiego rodzaju szczeliny w meblach, ścianach, przy listwach podłogowych, ale znaleźć je też można w naszych łóżkach i tapczanach, w zasłonach, żaluzjach czy pod ramami obrazów i w każdym miejscu, w którym nie możemy dostatecznie posprzątać. Jeśli zaobserwują Państwo na swoim ciele miejsca przypominające uczulenie lub ugryzienia, które najczęściej swędzą i po kilku dniach nie znikają lub powstają kolejne to warto się zastanowić czy przypadkiem nie mają Państwo pluskiew. W tym celu sprawdźcie w obiciach wersalek, łóżek, foteli czy tapczanów bo w tych miejscach gromadzą się one  najliczniej. Odpluskwianie nie należy do najłatwiejszych, dlatego uporanie się z tym poważnym problemem powinniśmy zlecić specjalistom, potrafiącym dobrać skuteczną metodę dezynsekcyjną. Firma Sanitex specjalizuje się w dezynsekowaniu i potrafi doszczętnie wyeliminować z każdego pomieszczenia bardzo odporne na wiele środków zwalczających pluskwy.

Tak naprawdę w 100% pluskwę   można wyeliminować  tylko na 3 sposoby:  bardzo wysoką lub bardzo niską temperaturą oraz przy użyciu silnie trującego gazu (fumigacja). Jako pierwsi w Łodzi wprowadziliśmy do oferty wymrażanie pluskiew przy zastosowaniu suchego lodu. Jesteśmy pionierami tej techniki na naszym łódzkim rynku więc wiemy na ten temat wszystko. Jest to wprawdzie droższa technika ale nie jest szkodliwa dla zdrowia ludzi i zwierząt.

Jeśli zaobserwowali Państwo, że coś Was w nocy pogryzło, a na pościeli znajdują się małe plamki to nie bagatelizujcie tego. najprawdopodobniej to pluskwy. Sprawdźcie wersalki, sofy, tapczany w środku w najmniejszych zakamarkach, tu gdzie gromadzą się ci intruzi. Symptomatycznym jest dziwny zapach po rozgnieceniu pluskwy określany jako zgniłe maliny. Inni zapach ten określają jako migdałowy.

 Wymrażanie pluskiew Łódź i okolice. tel. 601 828 709

Removal of bed bugs with 100% warranty

видалення клопів Лодзь

 

 
 

 

Zapraszamy do kontaktu: Zadzwoń do nas: 601 828 709 lub skorzystaj z formularza